Sunduğumuz Hizmetler

Müşterilerle olan ilişkilerin her aşamasında, Prosimet her zaman odaklanmış ve müşteriye özel (tailor-made) hizmet sunmaktadır.

Her iş günü, müşterilerin memnuniyetini sağlamaya adanmıştır. Bu hedefe ulaşmak için Prosimet, alanında güçlü deneyime sahip, yetkin ve müşterilerin ihtiyaçlarına çok özen gösteren özel bir ekip oluşturmuştur.

Prosimet’in desteğini talep eden her müşterimize kati surette: saha ziyareti, esneklik, güvenilirlik ve müşteriye özel çözümler sunulmaktadır.

Giorgio Faravelli

Başkan Yardımcısı - Satış Direktörü

Laura Zonca

  Satış ofisi

Satış Departmanı

Satış departmanı, şirketin müşterilerle ilk temas ettiği departman olup, detaylı ve kapsamlı cevapları garanti etmek, teklifleri hazırlamak ve olası talepleri çok kısa sürede cevaplamak için hazırdır.

Teknik destek

Tamamen kendini işine adamış ve alanında son derece uzman teknisyenlerden oluşan bu ekip, müşterileri her zaman ziyaret etmeye hazır, yerinde özel danışmanlık ve karşılaşılan sorunlar için özel olarak hazırlanmış çözümler sağlamaktadır.

Dirk Eckhardt

Kıdemli Metalurji Uzmanı

Oliver Wunderlich

Teknik Servis Mühendisi

Riccardo Carli

Teknik Bölüm Başkanı

Marco Alloni

Araştırma & Geliştirme

Araştırma & Geliştirme

Ar-Ge uzmanları, sahip oldukları spesifik bilimsel akademik geçmişleri ve uzun yıllara dayanan deneyimleri sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tamamen karşılayacak yüksek kaliteli ürünlerin özel olarak geliştirilmesine imkan tanımaktadır.

Laboratuvar

Laboratuvar teknisyenleri, tüm üretim süreci boyunca bu ürünlerin yüksek kalite seviyesini garanti etmektedirler. Ayrıca müşterilerimiz için geliştirilmekte olan teknik çözümlerin karakterizasyonunda işletmesel destek sağlamaktadırlar.

Lidia Agazzi

Laboratuvar ve Kalite Kontrol

Matteo Petracco

Laboratuvar ve Kalite Kontrol

François Pontoire

Laboratuvar ve Kalite Kontrol

Ilenia Panzera

Müşteri servisi

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri çalışanları, müşterileri mutlu etme hedefine sahiptir. Özellikle, siparişin alındığı andan ürünlerin son teslimine kadar olan süreçte müşterilerle olan ilişkilerle ilgilenmektedirler.